Oboževalci Aston Ville med dramatičnim žrebom Prestona vržejo ZELO na Steva Brucea, ko pritisk na šefa Villans narašča

Nogomet

Vaš Horoskop Za Jutri

Oboževalci Aston Ville so po dramatičnem remiju doma v Prestonu z vsemi pritiski na Stevea Brucea vrgli zelje.

Vilani so po izenačenem rezultatu 3-3 prišli do točke, kljub temu, da so po zadetkih Jonathana Kodjie in Tammyja Abrahama na odmoru držali vodstvo 2: 0.

Toda James Chester je v devetih minutah v drugem polčasu videl rdečo, Daniel Johnson pa je preusmeril kazen za North End.

Paul Gallagher je izenačil 11 minut, preden je Louis Moult zgledal, da je za Prestona ugrabil poznega zmagovalca.

(Slika: Birminghamska pošta)

zip wire wales smrt

Toda Yannick Bolasie je razbremenil pritisk na svojega trenerja z izenačenjem v prekinitvenem času, čeprav bi lahko bil Glenn Whelan še boljši.

Z zadnjim udarcem na tekmi je zgrešil enajstmetrovko, da bi gostiteljem zavrnil vse tri točke.

To je le ena zmaga v desetih za Brucea in Villo in njun drugi zaporedni remi po zaostanku 1: 1 z Bristol Cityjem pri Ashton Gateu v petek zvečer.

prava skupina bratov

Navijač Vile izžareva svojo frustracijo (Slika: Birminghamska pošta)

Bruce je Villa v zadnjem mandatu premagal Premier League, a jih je v finalu končnice premagal Fulham.

Sledilo je burno poletje in le tri zmage v tem mandatu jih uvrščajo na 12. mesto v prvenstvu, sedem točk od prvih dveh.