Derbi 1-2 Manchester United RECAP: Z goloma Chong in Pellistri zmagata pred sezono

Nogomet

Vaš Horoskop Za Jutri

Posodobitev prestopa: Man Utd se 'strinja z osebnimi pogoji' z Varaneom

Ključni dogodki

Manchester United je priprave na predsezono začel s prijateljsko zmago nad okrožjem Derby na Pride Parku

Moški Oleja Gunnarja Solskjaerja so zmagali z 2: 1 na strani prvenstva, ki so jo vodili Red Devils & apos; ikona Wayne Rooney.

Tahith Chong, ki se je pridružil Birmingham Cityju na posojilo, je dosegel dobro dosežen gol v prvem polčasu in Unitedu prišel v vodstvo.

Urugvajski Facundo Pellistri je prednost zgodaj v drugi tretjini podvojil, potem ko je Solskjaer ob odmoru pobesnel devet sprememb.

Colin Kazim-Richards je zmanjšal zaostala plačila, preden je Jesse Lingard pozno zatreskal prečko, ko je United zmagal.

Derbi: Roos, Byrne, Jagielka, Davies, Buchanan, Bird, Shinnie, Aluko, Lawrence, Morrison, Baldock

Man Utd: Heaton, Mata, Greenwood, Wan-Bissaka, Williams, Levitt, Elanga, Garner, Tuanzebe, Mengi, Chong

14: 49KLJUČNI DOGODEK

Polni delovni čas-Derby 1-2 Man United

Zmagal je United, a jih je Derby močno potisnil.

Ole Gunnar Solskjaer bo z vadbo svojih igralcev zadovoljen, z nekaj spodbudnimi nastopi mladih.

Kar zadeva Derby, bodo imeli veliko spodbude pri nastopu proti enemu izmed velikih fantov Premier League.

je stacey slater noseča

Derbyjeva kampanja se začne 7. avgusta z domačo tekmo proti Huddersfieldu. Kar zadeva Unied, sezono Premier League začnejo teden dni kasneje, doma pri Leedsu.

14: 43Ricky Charlesworth

Zadnjih pet minut

United zadržuje žogo, ko želi videti zmago.

Ne izključujte Derbija. hej, ves dan je bil videti oster in bo nedvomno lovil izenačevalnik, ki krepi moralo.

14: 39Ricky Charlesworth

Kotiček

Ovni se hitro zlomijo in Kazim-Richards & apos; center se vrača v kot.

Domači navijači skušajo svojo ekipo preplaviti na izenačenje.

14: 37Ricky Charlesworth

In tukaj je Derbyjev cilj

Utemelj velikega prestrezanja prometa iz Derbyja in kakovostnega zaključka Kazim-Richards #mufc pic.twitter.com/WCswgEoHOZ

Bar!

Jesse Lingard je z odlično premaganim udarcem prestregel prečko.

Lepo se odpira v zadnjih 15 minutah.

14: 29Ricky Charlesworth

Zapri!

Derbi se resnično trudi, Isaac Hutchinson pa se približuje hitri vožnji, ki leti tik mimo objave.

Več o cilju

Kazim-Richards je množica pozvala, naj strelja, on pa se mu je pridružil in pustil, da se je s strela, ki je letel mimo Leeja Granta, raztrgal s približno 30 metrov.

Derbi se spreminja

Okrožje prinaša množico igralcev, med njimi tudi škotskega vratarja Davida Marshalla.

14: 17KLJUČNI DOGODEK

CILJ

2: 0 za goste in dobro izdelan gol.

Facundo Pellistri zaokroži vratarja in se poda po lepi ekipni potezi.

14: 12Ricky Charlesworth

Spremembe vplivajo na pretok

Na tok igre United's je nedvomno vplivalo toliko sprememb.

Na igrišču sta po ponovnem zagonu ostala le njuna dva polčasa.

14: 06Ricky Charlesworth

Zapri!

Alex Telles & apos; prosti strel je odbijen za vogalom, saj United gleda na hiter začetek drugega polčasa.

14: 02Ricky Charlesworth

Nazaj v teku

Lee Grant, nekdanji Derby, je na mestu Heatona kot ena od devetih sprememb Uniteda.

Za gostitelje je Colin Kazim-Richards.

13: 55Ricky Charlesworth

Veliko sprememb

Po pričakovanjih je prišlo do kopice nadomestkov.

Za United so všeč Jesse Lingard, Andreas Pereira in Nemanja Matic.

13: 48Ricky Charlesworth

Polčas

United je ob odmoru po zadetku Tahitha Chonga vodil z 1: 0.

V drugi polovici pričakujte veliko sprememb.

13: 45Ricky Charlesworth

Greenwood gre blizu

Mazy run se konča z Masonom Greenwoodom, ko vidi strel, ki se odbije.

To je prvi dejanski vpliv, ki ga je danes naredil napadalec.

13: 40Ricky Charlesworth

Prihranite!

Tom Heaton sijajno obrani, da ne bi igral igralca Derbyja le nekaj metrov stran, potem ko je Curis Davies & apos; knock-down header.

Ključni del vratarja debitanta

13: 36Ricky Charlesworth

Združeni ohranjajo urejeno posest

Ramsi se trudijo, da bi žogo držali, saj ima United v posesti.

To je preizkus potrpežljivosti za stran prvenstva.

13: 33Ricky Charlesworth

Naključje!

Tom Lawrence prikima, potem ko se mu je žoga lepo podala s centra.

Sredina polovice

Prekinitev pijač. Tudi v tej vročini je dobro zasluženo.

13: 20KLJUČNI DOGODEK

CILJ

Tahith Chong je v drugem poskusu streljal proti domu, potem ko je Kelle Roos poizkušal s svojim začetnim naporom.

1-0 United

13: 13Ricky Charlesworth

Derbi povečuje ante

Gostitelji so imeli nekaj ovinkov in prav na kratko grozili, toda Tom Heaton je bil enakovreden ukročenemu naporu.

Spodbudno za gostitelje.

13: 07Ricky Charlesworth

Navijači Man Uniteda z dobrim glasom

Gostujoča ekipa ima dobro vokalno prisotnost in njihova ekipa uživa v veliki količini žoge v zgodnjih napadih.

13: 03Ricky Charlesworth

Prvi poskus

Hiter začetek Derbyja in preizkuševalca Sama Baldocka zadene strel, ki se odbije v kot.

13: 01Ricky Charlesworth