Nogometna tekma v več kot 50 -ih letih je bila opuščena po dveh minutah, ko je prišlo do velike pretepe

Uk News

Vaš Horoskop Za Jutri

cwfc Tekmo med Canterbury Walking Football Club in Herne Bay Walking Football Club, kjer so sodelovali igralci - ki hodijo namesto da tečejo - od 50 do 70, je preklical sodnik.

Začetek: Stvari so se poslabšale zaradi hoje v nogometu med Canterburyjem in Herne Bayom(Slika: cwfc)

Igra hoje nogomet kajti starejši od 50 let so bili opuščeni po samo dveh minutah ... potem, ko je na igrišču izbruhnila velika prepir.

kdo so kandidati na mojem območju

Tekmo med Canterbury Walking Football Club in Herne Bay Walking Football Club, v kateri so sodelovali igralci - ki hodijo namesto da tečejo - od 50 do 70, je preklical sodnik.

Nasilje je izbruhnilo na igrišču, potem ko je bil en igralec ekipe CWFC & quot; podrl & quot; z 'hrustljavim priborom', pri čemer se trdi, da se je celo ref 'pridružil udarcu navzgor' pred piščalko & apos ;.

'Uradnik' poročilo o tekmi navaja, da se je slaba kri začela v 'prvih petih sekundah' igre po ramenskem naboju - in je bil opuščen po samo dveh minutah.

Nogomet, ki ima okoli 500 ekip po Združenem kraljestvu, je različica običajnega nogometa - z enakimi pravili, kot so ofsajd in kazni -, vendar z igralci, ki hodijo, namesto da tečejo.

Preberi več: Množična pretep na vaški tekmi za kriket, potem ko je sankanje šlo predaleč & apos;

Zdi se, da je poročilo o tekmi na spletnem mestu CWFC napisano v bolj lahkotnem duhu in navaja, da je igro, ki je bila odigrana 27. januarja, preklical sodnik Tony.

Sodnik z rdečim kartonom in žvižgom, od blizu

Videti rdeče: Sodnik je moral za eno uro prekiniti tekmo

Igralci so imeli eno uro časa, da se »ohladijo« preden je bila organizirana ponovitev, Herne Bayu je na koncu zmanjkalo zmagovalcev s 3: 2.

Po tekmi sta obe ekipi odšli na nekaj pintov ... vendar v 'različnih pubih'.

Domačin Gregg Halfpenny je dejal: 'Ti fantje se znajo obvladati in čeprav morda niso dovolj sposobni za tek, so dovolj sposobni, da mečejo udarec ali dva.

'Vse skupaj je bilo res smešno - to naj bi bil nežen šport.'

Preberi več: Klub je prepovedoval razburjenega nogometaša, ki je s svojim PENIS -om poskušal udariti linijskega igralca.

V poročilu o tekmi je zapisano: 'Tony, sodnik, je pred začetkom nereda prebral dejanje izgredov, kar nihče ni opazil, in odšli smo.

'Igra se je igrala zelo prijazno vsaj prvih pet sekund, nato pa je rahlo drgnjenje ramen pomenilo začetek tistega, kar je najbolje opisati kot ljubezen na prvi pogled.

'Eden izmed igralcev Herne Baya in igralca Canterburyja (ki ga iz pravnih razlogov ne morem imenovati) sta se srečala, gledala drug drugemu v oči in šepetala strast, ki je napolnila zmerjalce.

'Takrat je prišel nežen trenutek, ko so glave šle druga proti drugi.

jesy nelson hujšanje
Splošni nogomet (slika: Getty)

Pomiritev: Tekmo je zamenjala prijateljska

'Na srečo, ker je igralec Canterburyja za dva metra krajši od igralca Herne Bay, ni bila storjena resna škoda.

'Sodnik Tony se je v tistem trenutku odločil, da je najboljše, da se pridruži udarcu, a si je nato premislil in z minuto dolgim ​​piščalkom pozval vse, naj bodo izgnani v tujo deželo in tekma se je končala. '

Nadaljuje se: 'Po eni uri tišine (razen dveh igralcev, ki sta si še vedno drgnila nos z igrišča) je bilo sklenjeno, da bo prijateljski večer najboljši izid večera, čeprav je bilo predlagano, da bi, če bi zmagal Canterbury, še vedno šteje za tekmo lige.

Preberi več: Tat, ki se je spopadel, je trikrat padel s kolesa

'Niso. Prvi polčas se je končal s 3 - 0 za Bay, nato pa super podmornice, Roger, Steve in Dave so zamenjali celotno ekipo in tekma se je končala s 3 - 2 za Herne Bay ... čeprav je Roger na koncu zgrešil enajstmetrovko, a je ni bil on kriv, saj ga je vratar rešil.

Pint piva

Umirivanje: Ekipe so nato še vedno zmogle pivo ... v različnih lokalih (Slika: Getty)

'V igri ni prišlo do telesnih poškodb, večer pa se je končal tako, da sta obe ekipi uživali v klepetu, pivu in žganjah, čeprav v ločenih lokalih.'

Poročilo, ki ga je napisal 'Rog', je dodalo: 'Vse je bilo res nevihta v skodelici čaja. Nekaj ​​tekmovalnih fantov, ki se pomerita. Osebno menim, da bi bilo škoda, če bi se ukrepalo proti vpletenim ekipam ali igralcem.

'Herne Bay ima nekaj odličnih igralcev in igra urejen nogomet, in prepričan sem, da bo vse to odpravljeno.

'Slišal sem, da so dečku iz Herne Baya povedali, da ni dobrodošel, da bi spet igral za klub. Prav tako je klub v Canterburyju svojega vpletenega igralca sklical na nujno disciplinsko sejo in svojemu igralcu podelil nagrado svobode mesta in železni križ. '

Ron Boddy, direktor Herne Bay FC, je ta teden dejal: 'Ne pozabite, da so to tekmovalne igre in da bodo ljudje igrali tekmovalno.