Dva igralca St Johnstonea sta bila ob polčasu poslana, ker sta se med porazom proti Hamiltonu z 1: 0 borila VSE

Nogomet

Vaš Horoskop Za Jutri

Dva igralca St Johnstonea sta videla rdečo(Slika: SNS Group)

Dva igralca St Johnstonea sta bila ob polčasu izključena, saj sta v škotskem Premiershipu izgubila z 1: 0 proti Hamiltonu.

Zadnji zadihan gol je gostiteljem zapečatil tri točke, a množična pretep na odmoru bo prinesla naslovnice, poroča Daily Record.

Policija je potrdila, da obstaja tudi 'število' aretacij.

jason in charlie veliki brat

Kaos je izbruhnil, ko so se igralci pognali proti predoru pri parku New Douglas.

Soigralca Danny Swanson in Richard Foster sta morala po prepiru vleči drug od drugega.

Par sta bila zaradi svojega vedenja poslana na tribune.

Na igrišču je bila tekma zaključena, potem ko je Brazilec Alexandre D'Acol ob smrti udaril mimo Alana Mannusa.

Tiskovni predstavnik policije Škotske je potrdil, da so poročali o 'motnjah' na stadionu in da so se policisti odzvali nanj. Bilo je več aretacij zunaj zemlje.