Na katerem kanalu je Man Utd proti Colchesteru? Informacije o televiziji in pretočnem predvajanju v živo

Nogomet

Vaš Horoskop Za Jutri

Zmaga Manchester Uniteda pri Chelseaju si je priigrala mesto v četrtfinalu pokala Carabao proti ligi Two velikanov morilcev Colchester United.

To sta bila dva zadetka Marcusa Rashforda, med drugim tudi samozavesten udarec z enajstmetrovke, ki je rdečim v zadnjem krogu zagotovil zmago z 2: 1 proti Chelseaju.

Ekipa Essexa je medtem uspešno izločila prvoligaška kluba Crystal Palace in Tottenham iz ligaškega pokala.

Moški Oleja Gunnarja Solskjaerja trenutno sedijo med štirimi najboljšimi v Premier League in bodo to videli kot priložnost, da poskusijo osvojiti pokal in šestič osvojiti ligaški pokal.

Marcus Rashford, Manchester United, ob koncu zmage v pokalu Carabao pri Chelseaju pozdravi navijače. (Slika: PA)

Kdaj je tekma?

Tekma bo v sredo, 18. decembra, ob 20.00.

Kje poteka tekma?

Colchester bo odpotoval proti severu in igral na znamenitem stadionu Old Trafford.

Man United je v nedeljo remiziral svojo zadnjo domačo tekmo proti Evertonu.

Na katerem televizijskem kanalu je igra?

Igra se ne bo predvajala v živo v Združenem kraljestvu na televiziji ali v živo.

Colchester je v tej sezoni že omamil Tottenham v ligaškem pokalu (Slika: Akcijske slike prek Reutersa)

Novice o ekipi Manchester Uniteda

Paul Pogba je zaradi bolezni izključen iz tekme v sredo zvečer. Pogba je v tej sezoni po poškodbi gležnja igral le šestkrat.

Solskjaer je dejal, da mu je Francozov prosti čas 'precej nazaj', nekaj ur pred snemanjem Pogbe na plesu na sprejemu bratove poroke v Parizu.

Diogo Dalot je odsoten že dva meseca, a se je prejšnji teden vrnil k popolnemu usposabljanju. V postavo bi lahko vstopil proti Colchesteru.

Drugi odsotni za Redse vključujejo Eric Bailly, Fosu-Mensah in Marcos Rojo.

Novice o ekipi Colchester

Luke Norris je v soboto v Scunthorpu dosegel svoj sedmi gol v sezoni in bo še naprej zadel v ligaškem pokalu.

Napadalec Courtney Senior je bil prejšnji konec tedna ob polčasu zamenjan s poškodbo četverice, zato bo v sredo zvečer potencialno izpustil tekmo.

Vratar Colchestera Dean Gerken je v tristo šestdeset minut tekmovanja v svojo mrežo spustil le en gol.

Preberi več

NEWSAM Football's Top Stories
Prijavite se na dnevno e ​​-pošto NEWSAM Football Prenos novic V ŽIVO: Zadnji trač Mourinho cilja na 'srečnega' Man Uniteda Messi komentira odhod iz Barcelone