Kakšen kanal je Wales proti Angliji? Začetni čas, TV in podrobnosti o brezplačnem prenosu v živo

Rugby Union

Vaš Horoskop Za Jutri

Anglija se bo po zmagi na obeh uvodnih tekmah na uvodnem turnirju borila za jesenski pokal narodov.

Ekipa Eddieja Jonesa je s 40: 0 oziroma 18: 7 premagala Gruzijo in Irsko, kar jih je uvrstilo na prvo mesto skupine A.

Zmaga proti Walesu bi jim zagotovila možnosti, da se v finalu konec tedna borijo za naslov prvaka proti ekipi, ki konča na vrhu skupine B. Trenutno pred zadnjim vikendom čaka Francija.

Angleški nasprotnik Wales je minuli konec tedna končno zaključil niz šestih zaporednih porazov, ko je s 18: 0 premagal Gruzijo.

Kdaj je ura Wales proti Anglija?

Jonny Hill in Billy Vunipola praznujeta zmago Anglije

Dosedanji zmagi Anglije za dve v jesenskem pokalu narodov sta dve zmagi (Slika: Robbie Stephenson/JMP/REX/Shutterstock)

Začetek tekme jesenskega pokala narodov med Walesom in Anglijo je ob 16. uri.

Tekma se ne bo igrala v Cardiffu, saj je Principality Stadium, tradicionalni dom Walesa, rekviriran kot terenska bolnišnica, čeprav je zdaj v postopku razgradnje in vrnitve v uporabo stadiona.

Anthony Watson je poskušal

Anglija je v letošnjih šestih narodih premagala Wales s 33-30 proti Twickenhamu (Slika: PA)

Namesto tega bo tekma odigrana na Parc y Scarlets v Llanelliju.

To je tudi ena od le dveh tekem, ki se odigrata v soboto, druga pa Francija proti Italiji ob 20.10.

Škotska proti Fidžiju je bila preklicana po izbruhu koronavirusa v taborišču na Fidžiju.

Wales vs England TV kanal in prenos v živo

Rhys Webb iz Walesa

Wales je nazadnje prekinil niz porazov zadnjič proti Gruziji (Slika: Getty Images)

Potem ko so navijači Anglije minuli konec tedna lahko spremljali svojo ekipo na Channel 4 in Amazon Prime, bo tokratni konec tedna prikazal le tehnološki velikan.

Amazon Prime stane 7,99 GBP, vendar si je možno ogledati tekmo brezplačno.

Če se prijavite za 30 -dnevno brezplačno preskusno različico, boste lahko spremljali igro - in preostale tekme jesenskega pokala narodov, ne da bi plačali niti centa, če se spomnite, da boste po 30 dneh odpovedali preskus.