'Hvala': Dokumenti v Franciji izražajo hvaležnost za Wembleyjevo solidarnost v torek zvečer

Nogomet

Vaš Horoskop Za Jutri

Nogomet je bil v torek zvečer zgolj stranska predstava na Wembleyju.

Štiri dni po tem, ko je serija napadov vzela življenje najmanj 129 ljudi v Parizu, je Anglija gostila Francijo, kar bo ena najbolj edinstvenih priložnosti za uprizoritev na nogometnem domu.

Ko so ekipe izstopile iz predora, so vene položili Roy Hodgson, Didier Deschamps in princ William, za topel aplavz.

Navdušeni s strani FA so se oboževalci Three Lions pridružili francoskim kolegom, da so zapeli francosko himno in izstrelili La Marseillaise v močni solidarnosti.

princ harry las vegas

Nato je prišlo do brezhibno opazovane minutne tišine, ko so se igralci z obeh strani mešali po osrednjem krogu.

Prizadevanja domačih navijačev, da bi izkazali podporo Franciji, niso bili izgubljeni v francoskem tisku, jutranji časopisi pa so izražali njihovo hvaležnost.

'Hvala,' se glasi na današnji naslovni strani L 'ekipa .

'Poklon žrtvam je bil znak dostojanstva, slovesnosti in čustev,' je zapisal Vincent Duluc.

'Marseljeza, opevana kot eno, in minuta absolutne tišine sta bila trenutka redke intenzivnosti.'

744 angelska številka ljubezen

Preberi več: Najboljša reakcija Twitterja

France Football je ta čustva ponovil na zaslonih pred tekmo.

„Ko je pela La Marseillaise, je bilo to veliko več kot le himna, ki sta jo delili Francozi in Angleži.

To so bile besede: svoboda, enakost, bratstvo. To so bile barve: rdeča, bela in modra. Žalost, bolečina, vrednote.

'Toda tudi čustveno občestvo in resnična iskrenost. Prijateljstvo, solidarnost, enotnost. V torek, 17. novembra 2015, smo si delili človeštvo. '

Osvoboditev so bili nekoliko bolj zmotni z delom z naslovom 'Scoop: Angleži nas imajo radi.'

Zgodba služkinje, sezona 3 datum izida uk

'Na Wembleyju,' je zapisala Sonia Delesalle-Stolper, 'smo odkrili, da je bilo vse francosko zasmehovanje-tiste koplje o naših smrdečih sirih in nas, ki dihamo po česnu-en velik nesporazum.

'Zagotovo lahko rečemo eno: Angleži vedo, kako sprejeti ljudi.'

Državne himne: Anglija proti Franciji Laurent Koscielny v solzah Ogled galerije

Remi Dupre iz Svet manifestacije solidarnosti označil za 'živahne' in pohvalil domače navijače.

Zapel je francosko himno, je zapisal, 'bila gesta sočutja - simbol enotnosti več kot desetletje po terorističnih napadih v Londonu.'

Igra se je končala z 2: 0 na strani Roya Hodgsona. Toda preambula bo dolgo ostala v spominu - na obeh straneh Kanala.